מחירון שיפוצים

מחירון השיפוצים שלנו נבנה והורכב באמצעות מאות פניות והצעות מחיר, אשר נבנו ונאספו במהלך השנים במגוון עבודות השיפוצים שביצענו אצל קהל לקוחותינו בפריסה ארצית. בעזרת המחשבון יש לכם אפשרות לקבל אומדן של מחירים לשיפוץ הדירה.

מחשבון שיפוצים
מחשבון שיפוצים

מחשבון הערכת מחיר שיפוץ

כמובן שכל עבודת שיפוץ שונה ולכל עבודת שיפוץ יש יחס ומאפיינים שלא ניתן לחשב מראש ולהכניס במחשבון מחיר שיפוץ הדירה. ולכן על מנת לקבל הצעת מחיר מדוייקת ניתן להשאיר פרטים לקבלת הצעת מחיר בחינם בטלפון או על ידי איש מקצוע שלנו, אשר יבקר בנכס ללא שום התחייבות במטרה לתת הצעת מחיר מקצועית בדיוק רב ככל הניתן. לכל שאלה נוספת או התייעצות חינם עם איש מקצוע ללא שום התחייבות ניתן ללחוץ כאן.

מחירון שיפוצים:

עלות שיפוץ דירה

ראשית, יש להבין כי תהליך השיפוץ כולל מספר פרמטרים שקובעים את סדר הגודל של העלות של כל פרט. על מנת להבין כמה באמת יעלה לנו השיפוץ, אנו יכולים להיעזר במחשבון השיפוצים ולקבל את הכיוון של העלות עבור החדר הרצוי בין אם זה אמבטיה, מטבח, סלון או כל חדר אחר. החישוב הוא על פי מ"ר. ניתן להשתמש במידע הנוסף של המחירון בדף זה וביחד לקבל את ההערכה לעלות השיפוץ שלכם. אבל חשוב מאוד להבין כי התמחור אינו יכול להיות סופי ולא תמיד יהיה תואם ב-100% למידע שתמצאו במחירון השיפוצים שלנו, באינטרנט, שתשמעו מחברים שלכם או כל מקור מידע אחר. והסיבה לכך היא שיש יותר מדי פרמטרים שאי אפשר לחשב והם משתנים משיפוץ לשיפוץ, כגון: תנאי העבודה בבית שלכם, נגישות, קומה, מיקום של הבית, המצב הנוכחי של הנכס, חומרים רצויים, מה בדיוק צריך לבצע וכו'.

אנו מבינים מצויין שעדיין חשוב לכם לקבל מושג כלשהו לגבי עלות עבודת השיפוץ ושתוכלו להבין אם אתם פחות או יותר בכיוון התקציב שלכם עבור עבודת השיפוץ הרצוייה. ולכן אנו ב"מ.ע.ע שיפוצים כלליים" הרכבנו עבורכם סדר גודל של מחירים למגוון עבודות שיפוץ בהתבסס על מאות עבודות השיפוצים אצל קהל לקוחותינו שביצענו בפריסה ארצית.

עלות שיפוץ דירה

עלות שיפוץ דירה (מחיר ממוצע בעבודת קבלן בלבד) 1150-1550 ש"ח למ"ר
עלות שיפוץ דירה כולל חומרי גמר ושירותים משלימים, הנדרשים לשיפוץ 4895-5100 ש"ח למ"ר

ניתן להבין מהטבלה כי מחיר עלות של חומרי גלם ושירותים משלימים, כגון בעלי מקצוע, מעלים את מחיר השיפוץ של הדירה בערך ב-40-50 אחוז מהתשלום הכולל של שיפוץ הדירה. לכן מאוד קשה לקבל מחיר מחושב ב-100 אחוז. על כן כדאי ליצור קשר עם בעל מקצוע על מנת לקבל את העלות המדוייקת.

עלות שיפוץ חדר אמבטיה

 עלות שיפוץ חדר האמבטיה

מחיר לשיפוץ קומפלט של חדר אמבטיה ללא העלות של מוצרי גמר 14,500- 20,500 ש"ח

עלות של חומרי הגמר לאמבטיה עשויה להכפיל את עלות השיפוץ במידה רבה. מחירי החומרים לאמבטיה לרוב נעים בטווחים גדולים יחסית. כמובן הכל תלוי גם בסדטנדרט של הגימור שתבחרו.

עלות שיפוץ מטבח

עלות שיפוץ מטבח

לרוב עבודת שיפוץ מטבח כוללת גם עבודת נגרות בהזמנה אישית על פי העיצוב של הלקוח, שיש מתאים ולעיתים גם עבודת צבע, חיפוי והחלפת הצנרת. וזאת מהסיבה שלמטבח יש המון אלמנטים שמרכיבים את המטבח ויש גם הרבה אפשרויות לבחור מתוכן וכמובן מגוון של חומרים שונים במחירים יחסית גבוהים.

עלות מטבח חדש מחיר למטבח זול 17,000-50,000 ש"ח, מחיר למטבח ממוצע קרוב ל-100,000 ש"ח ויותר למטבח יוקרתי ומפואר.

עלות ריצוף וחיפוי קירות

עלות ריצוף וחיפוי הקירות

ישנם 2 סוגים עיקריים של החלפת ריצוף: שיטת ההדבקה ושיטת הוצאת הריצוף הקיים והחלפתו בריצוף חדש. המחיר כמובן יושפע מאופן השיטה בה תתבצע העבודה ואינו כולל את מחיר חומרי הגלם.

עלות עבודת ריצוף בהדבקה 115-195 ש"ח למ"ר
עלות הוצאת הריצוף הקיים והחלפתו בריצוף חדש 175- 315 ש"ח למ"ר

כמובן חשוב להבין שזהו המחיר של העבודה בלבד ואינו כולל את מחירי הרצפות עצמן, אשר יכולים לנוע בין עשרות ואפילו מאות שקלים למ"ר. חשוב להבין כי כאשר מדובר בעבודה עם ריצוף, הדבר שהכי משפיע על המחיר זה התשתית. ואם זה דורש טיוח של קיר, המחיר כמובן יעלה. חיפוי קיר בגודל רגיל יעמוד על 150-220 ש"ח למ"ר.

עלות עבודת גבס

עלויות עבודות גבס

לרוב אין עבודת שיפוצים ללא עבודת גבס ולכן אנו חייבים לכלול גם את העלויות של עבודות הגבס. בדרך כלל משתמשים בזה למחיצות פנים ושיפוץ כללי, וגם כמובן לעיצוב.

מחיר בניית מחיצות גבס 250 – 350 ש"ח למ"ר
חיפוי קיר בגבס או שיפור הבידוד כ-200 ש"ח למ"ר
מחיר תקרת גבס 250 – 350 ש"ח למ"ר
עיצוב בגבס 250 – 350 למטר

כמה יעלו עבודות אינסטלציה?

התקנת אסלה 250 ש"ח
התקנת אסלה עם מיכל הדחה סמוי כ 1200 שקל
התקנה של כיור 100-200 ש"ח
התקנה של אמבטיה 850-1300 ש"ח
נקודת מים 1500-1850 ש"ח
נקודת מים קרים 650-800 ש"ח

לייעוץ חינם עם איש מקצוע בכל שאלה או לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות

מלא את הפרטים הבאים

להצעת מחיר חינם