שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדרי האמבטיה והשירותים בבתינו הינו סוג השיפוץ הכי נפוץ. השירותים והאמבטיה מאפשרים לנו לשמור על ההיגיינה. כמו כן, חדר אמבטיה מעוצב ומפואר משדר את רמת איכות החיים שלנו.

מחירו של שיפוץ חדר אמבטיה משתנה עפ"י אופן העבודה. הכל תלוי בסוג העבודה הדרוש, באם מדובר בשיפוץ כללי או בחידוש אסתטי נקודתי.

לייעוץ חינם עם איש מקצוע בכל שאלה או לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות

מלא את הפרטים הבאים

שיפוץ חדר אמבטיה

החלטנו לאסוף בשבילכם מספר שאלות נפוצות בנושא שיפוץ חדר אמבטיה

כמה זמן לוקח לשפץ חדר אמבטיה שלם?

תשובה:

כאשר מדובר בשיפוץ חדר אמבטיה זה תלוי באם מדובר בחידוש מלא, הכולל צנרת, עבודות חשמל וביוב. שיפוץ חדר אמבטיה לא גדול יחסית יכול להסתיים גם ב-48 שעות, ולחדרים גדולים יותר נדרש זמן מינימלי של 72 שעות לפחות. לרוב מסיימים את העבודה תוך 3-7 ימים.

מהו תהליך השיפוץ?

תשובה:

החלק הראשון כמובן זה התכנון של ביצוע העבודה. חשוב לעבוד על פי תוכנית עבודה מסודרת על מנת לדעת את כל העמדות של הצנרת והיכן היא נמצאת באיזה חדר וגם על מנת לתכנן נכון מה לפרק, כיצד ומתי. לאחר התכנון מתחיל הפירוק של החדר הישן, כשלרוב מתחילים בריצוף. לאחר הריצוף עוברים להתקנת הכלים ולחלק האחרון – החיפוי והצביעה.

האם חובה לכלול חידוש צנרת?

תשובה:

לא מחייב, אבל זה תלוי ב-2 דברים מאוד חשובים. הראשון הוא האם מדובר בנכס שלא שלכם? לדוגמה, דירה שכורה היא לא הנכס שלכם ויכול להיחסך המון כסף אם תבחרו לא לחדש את הצנרת. אך אם מדובר בנכס שלכם מאוד כדאי לחדש את הצנרת ולשדרג את חיווי החשמל. כמובן שהדבר השני והחשוב ביותר זה התקציב שלכם והכל תלוי בו.

החלטתם לעשות שיפוץ או חידוש לחדר אמבטיה או שאתם רק רוצים לשפר את האסתטיקה באופן נקודתי? או שיכול להיות בכלל שעברו כבר המון שנים ודרוש שיפוץ יסודי? לא משנה מה הסיבה, שיפוץ של חדר אמבטיה כדאי להזמין מחברה מקצועית ואמינה כמו "מ.ע.ע שיפוצים כלליים". החברה שלנו מתמחה בשיפוץ ובעיצוב חדרי אמבטיה ברמת גימור גבוהה ובמחירים משתלמים ומתאימים לכל כיס.

לייעוץ חינם עם איש מקצוע בכל שאלה או לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות

מלא את הפרטים הבאים

להצעת מחיר חינם