שיפוץ מטבח

שיפוץ מטבח

שיפוץ מטבח לרוב כולל גם עבודות נגרות בהזמנה אישית על פי עיצוב הלקוח, שיש מתאים ולעיתים גם עבודת צבע, חיפוי והחלפת הצנרת. וזאת מהסיבה שלמטבח קיים יש המון אלמנטים שמרכיבים אותו, המון אפשרויות לבחור מהן וכמובן מגוון של חומרים שונים ומחירים – החל מהזול ביותר ועד ליוקרתי ביותר.

מטבח הוא אחד המקומות שנמצאים הכי הרבה בשימוש בכל בית או דירה. ברוב המקרים חדר המטבח צמוד לחדר הסלון שלנו וזה מתבטא בזה שברוב המקרים כמעט כל אורח שכנס לדירה שלנו, נחשף למטבח שלנו.

לייעוץ חינם עם איש מקצוע בכל שאלה או לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות

ככמלא את הפרטים הבאים

שיפוץ מטבח

סיבות לשיפוץ המטבח

צנרת ישנה

לפעמים אין לנו צורך בלעשות מהפך, לשדרג ולשפץ מחדש את כל המטבח. יכול להיות שיש צורך רק לערוך נקודתית על מנת לשפר את הניקוז או מערכת חשמל מסוכנת ובלויה, ויש צורך ב"שיפוצון" בלבד ולא בחידוש מלא של המטבח. לעיתים פשוט חוטי החשמל שלנו מאוד ישנים וכבר הגיע הזמן להחליף אותם. גם אם אין לכם חשק או צורך לשפץ את כל המטבח, עדיין כדאי מאוד להחליף את מערכת החשמל או הצינורות לשם הביטחון. במיוחד כאשר מדובר בבית או בדירה מאוד ישנה, שפעם אחרונה שזה בוצע בה הייתה בתקופת "המנדט הבריטי".

 

שיפוץ מטבח 2021

kitchen, fifties, sixties, seventies, style, retro, vintage ...

יכול מאוד להיות שהמטבח שלכם במצב מצויין והכל עובד, אבל העיצוב והתוכן פשוטים מדי כמו "לחזור אחורה בזמן". הכל ישן, ואתם מאוד רוצים מטבח של המאה ה-21. במיוחד בהתחשב שברוב המקרים כמעט כל אורח שנכנס לדירה שלכם, נחשף למטבח שלכם.

 

שיפוץ מטבח משתלם כלכלית

לפעמים לשנות או לחדש רכיב אחד או יותר במטבח משתלם כלכלית ויכול אפילו לחסוך לכם קצת כסף בטווח הארוך. לדוגמה, שידרוג מערכת אינסטלציה ישנה יכול לפתור המון בעיות ותקלות חוזרות וזה יחסוך לכם המון כסף שהולך על תיקון תמידי ותשלום לבעלי מקצוע. דבר נוסף שיכול מאוד לחסוך לכם בהוצאות של חשבון המים הוא התקנה של וסת לחץ, שעולה כמה מאות שקלים בלבד. זה יכול להיות משתלם בטווח הרחוק להמון שנים ולחסוך לכם המון כסף בחשבון המים שלכם.

.

לייעוץ חינם עם איש מקצוע בכל שאלה או לקבלת הצעת מחיר חינם ללא התחייבות

מלא את הפרטים הבאים

להצעת מחיר חינם